Jak fungujeme

Jsme východočeské zastoupení firmy, zabývající se výkupem použitého tvrdokovu – slinutého karbidu / hardmetalu, ale rádi pro od Vás použitý tvrdokov vykoupíme na území celé ČR.

Jsme licencovaná mobilní sběrna a řídíme se platnou legislativou ČR. Ke každému provedenému obchodu je třeba podepsat kupní smlouvu.

Pro Vámi prodávaný materiál rádi přijedeme především po celém území východních Čech, nebo jej od Vás rádi vykoupíme v Doudlebách nad Orlicí za ty nejvyšší ceny.

Cena za kilogram je stanovována denně podle ceny na burze a záleží na množství (váze) a typu Vámi prodávaného tvrdokovu a také na vzdálenosti, která je potřeba k Vám urazit.

Co vykupujeme: tvrdokov, tk, sk plátky, břitové destičky, odřezky z tvrdokovu, průvlaky, špičky z tvrdokovu, monolity, tvrdokovové frézy, vtráky z tvrdokovu, tvrdokovová pouzdra, matrice, veškeré odštěpky z tvrdokovu, slinuté karbidy, sloučeniny wolframu a kobaltu. V případě nejasnosti materiálu disponujeme rentgenovým spektrometrem pro rychlou ruční analýzu.

Platba probíhá převodem na účet na místě nebo dle domluvy – v oblasti hotovostní platby se řídíme platnou legislativou, která je závazná pro všechny sběrny, tedy i pro naši mobilní sběrnu.

Nabízíme korektní jednání, spolehlivost a efektivitu v rychlosti realizace.

Prodej lze realizovat i cestou České Pošty, PPL, DHL a podobně. Máte-li zájem, zeptejte se nás na podrobnosti na našich kontaktech.